W ubiegłych latach Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze OSP w Przytkowicach, zajmując wysokie miejsca w zawodach na szczeblu wojewódzkim i krajowym zapewniły jednostce start w tegorocznych zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich. Zawody zbliżają się wielkimi krokami. Jest to odpowiednia pora aby odmłodzić  zespoły i przygotować nowych członków do startu w tych ważnych zawodach.

Jesteś młody i wysportowany?

A może chcesz przeżyć niesamowitą przygodę?

Drużyna Pożarnicza poszukuje dyspozycyjnych dziewcząt i chłopców z lat 2005-2008 z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz sąsiednich miejscowości, którzy chcą wstąpić w szeregi naszych drużyn. W sobotę 15 lutego 2020 roku o godzinie 10:00 w hali sportowej przy Zespole Szkół nr 3 w Przytkowicach odbędą się testy sprawnościowe do drużyny dziewcząt i chłopców. Pod nadzorem trenera personalnego będziecie mogli pokazać na co was stać!

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą stroju sportowego oraz zmiennego obuwia.

Kontakt:

Facebook: OSP Przytkowice

Numer telefonu: 608-581-384, 669-002-821

e-mail: ospprzytkowice@interia.pl

Przypomnijmy, dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Przytkowice występujące na Olimpiadzie Strażackiej CTIF 2019 odbywającej się w Martigny w Szwajcarii dzięki genialnemu występowi w klasyfikacji końcowej dziewcząt zajęły 5 miejsce. To najlepszy wynik z drużyn reprezentujących Polskę i największa niespodzianka całej imprezy, co zgodnie podkreślają uczestnicy i organizatorzy.