Jeden z najlepszych raperów polskiej sceny odwiedził Kalwarię Zebrzydowską, w sobotę korty tenisowe na Kalwariance wypełniły się po same brzegi, zgromadziło się blisko tysiąc osób,  a sam Ostry dał świetny występ.

Kalwaria Summer Fest jest festiwalem kulturalno-sportowym stworzonym „przez młodych dla młodych. Udało się stworzyć po raz kolejny imprezę, która już na stale wpisuję się do imprez muzycznych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Imprezę zorganizowano na kortach tenisowych Kalwarianki, przygotowano blisko  tysiąc biletów w bardzo atrakcyjnej cenie 10 zł, wyprzedały się wszystkie.

Przed gwiazdą wieczoru na hiphopowej scenie zagościli Zibii i doskonale znani w okolicy Bizzi, Hubi Gie, Dj Hawaiski, którzy podkręcili atmosferę. Na zakończenie swojego występu pomysłodawca tej imprezy Artur Tokarski otrzymał okolicznościową koszulkę, a publika dziękowała za ten Festiwal.

Przed występem Ostrego Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty i Dyrektor CKSiT Andrzej Burdek dziękowali młodym współorganizatorom  za zaangażowanie i dobrą współpracę, wspomnieli że warto zaufać młodym i wspólnie zrealizować podobne imprezy w przyszłości, a przykładem jest Kalwaria Summer Fest.

Po podziękowaniach na scenę wkroczył O.S.T.R, który od samego początku miał doskonały kontakt z publicznością nawet tą z „górki”. Ostry pokazał też, że ma wielki dystans do samego siebie żartując ze swych gabarytów, nie zabrakło też sympatycznej rozmowy z rodziną.

Podczas koncertu można było usłyszeć jego najpopularniejsze kawałki, a także kawałki z jego ostatniej płyty „Życie po śmierci” – najbardziej osobistego albumu artysty.

O.S.T.R dał z siebie wszystko i zapewne zrzucił co najmniej 2 kg, sam koncert wypadł doskonale co na zakończenie imprezy mówili młodzi opuszczający stadion Kalwarianki, był to beż wątpienia najlepszy koncert hiphopowy w Kalwarii.

Co warto zaznaczyć, chyba nie było nikogo komu Ostry odmówił by autografu, czy też wspólnej fotki, jeszcze długo po koncercie był ze swoimi fanami  i tak właśnie tworzą się legendy muzyki.  

Dziś drugi dzień KSF upłynie pod znakiem rowerowego szaleństwa. Ostatni rok zgromadził prawię 100 zawodników i znacznie większą ilość miłośników dwóch kółek, którzy przybyli na pumptrack, aby kibicować i wspierać jeżdżących.

 

 • rock99

  Największy badziew jaki był do tej pory!

 • rachu

  Prosze o uwage.Po wakacjach reporterzy RMF co tydzień, w każdą sobotę, odwiedzają miasto, które słuchacze wybiorą w głosowaniu na RMF 24. w tym tygodniu kandydują: Przemków, Golub-Dobrzyń, Nowy Dwór Gdański, Kalwaria Zebrzydowska, Knurów, Nisko.

  Czy Kalwaria Zebrzydowska ma szanse? Głosowanie trwa do czwartku do godziny 12:00 na stronie internetowej tego radia i zacehcam serdecznie do oddania glosu na Kalwaria i byc moze przyczynicie sie ze Kalwaria wygra ten konkurs i byc moze rmf przyjedzie do Kalwari z wizyta.

 • gosciu

  10 wrzesnia godzina 16-30 wielkie emocje w Andrychowie KS Beskid kontra KS Hutnik Nowa Huta.

 • Kalwarianka

  Przecież to ta sama firma organizowała obie imprezy i to za pieniądze podatników?! Zlituj sie gościu bo szukasz dziury w całym i próbujesz chyba skłócić parterów tej imprezy. W takim środowisku impreza padnie jak pożegnanie lata za rządów Szumary!

 • kalwarianin

  Organizatorzy dni Kalwarii powinni wziąć kilka lekcji od organizatorów KSF. KSF > DK