pazura

Już w najbliższy piątek 2 października w CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej o godz. 20:30 wystąpi jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce – Cezary Pazura. Są jeszcze bilety.

Aktor znany z kultowych filmów takich jak: „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą” , „Kariera Nikosia Dyzmy” , „Nic śmiesznego” czy z serialu „13 Posterunek”. Pazura wystąpi w najnowszym programie kabaretowym: „Wszyscy jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę”.

Są jeszcze bilety w cenach: 35 zł i 45 zł dostępne w restauracji Verona w Lanckoronie oraz na portalach: www.kupbilecik.pl i www.biletynakabarety.pl .

To nie koniec atrakcji bowiem na zaproszenie Restauracji Verona z Lanckorony w okolicy wystąpią jeszcze Edyta Geppert i Wojciech Cejrowski. 

17 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie o 19:00 zaśpiewa Edyta Geppert – znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar.

Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego i Andrzeja Poniedzielskiego, a wśród kompozytorów m.in.: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Bardzo wiele piosenek z jej repertuaru wytrzymało próbę czasu i stało się już evergreenami. Z prostych, melodyjnych małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które natychmiast stają się udziałem publiczności.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazja do spotkania z jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania kontrastowych nastrojów – piosenki liryczne są zderzane z dramatycznymi, a dramatyczne – z zabawnymi, tzw. kabaretowymi reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku, Mariana Hemara. Ten recital to niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich dostarczają publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Bilety w cenach 60zł i 65zł dostępne w restauracji Verona (od 5 września) oraz na portalu www.kupbielcik.pl

5 listopada w Wadowickim Centrum Kultury o 19:00 po raz kolejny wystąpi Wojciech Cejrowski w najnowszym stand-up pt.: „Wolna Amerykanka”.

Przypomnijmy, że Verona zorganizowała występ Cejrowskiemu w Wadowicach w ubiegłym roku oraz w maju bieżącego roku w Andrychowie. W obu przypadkach zabrakło wolnych miejsc.

Bilety w cenach 55zł dostępne w WCK w Wadowicach oraz na portalach: www.biletos.com i www.kubbilecik.pl

Grafik na ten rok już mamy wyczerpany, ale już na przyszły szykujemy kilka niespodzianek. De Mono, Grzegorz Wilk, Grzegorz Turnau, Coma, Janusza Panasewicza  to tylko niektóre nazwy zespołów które pojawią się w okolicy w organizowanych przez nas imprezach – mówi Paweł Cora organizator koncertów i właściciel restauracji Verona.

Wszystkie informację znajdziecie na stronie www.veronalanckorona.pl oraz na facebooku : Restauracja Verona

Warto również przypomnieć, że do tej pory Verona zorganizowała już ponad 50 koncertów a w nich między innymi: Happysad, Jacek Dewódzki, Robert Kasprzycki, Piotr Bałtroczyk, Piotr Rogucki, Janusz Panasewicz, Andrzej Grabowski, CeZik & KlejNuty, Marcin Daniec, Alergen, Dzień Dobry, Riffertone, Julia Miesiączek.