Szanowni Państwo, drodzy Wyborcy!

Dziękuje za Państwa  udział w wyborach samorządowych. Dziękuję za każdy Państwa głos oddany na moją osobę. Chciałbym każdemu z osobna podziękować, uścisnąć waszą dłoń i wyrazić swoją wdzięczność za zaufanie, którym po raz kolejny zostałem obdarzony.

Uzyskany wynik uznaję jako nasz wspólny sukces, od początku podkreślałem, że program, który Państwu przedstawiłem, a Wy go zaakceptowaliście  zbudowałem po spotkaniach z Wami. To Wy mieszkańcy byliście  dla mnie inspiracją.  Zapewniam Was, że będę konsekwentnie realizował program, który przedstawiłem.

Dziękuję również moim kontrkandydatom za wspólną, stojącą na dobry poziomie rywalizacje. Zapewniam Was, że do własnego  programu, włączę także najciekawsze i najlepsze elementy  Państwa  programów. Tak,  aby finalnie służyły wszystkim mieszkańcom Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Korzystając z okazji chcę również w tym miejscu złożyć gratulację dla wszystkich nowo wybranych Radnych na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Już teraz zapewniam Was o mojej otwartości na Państwa pomysły i projekty, które będziemy mogli wspólnie realizować w ciągu najbliższych 5 lat, zapraszam Was do otwartej współpracy.  Jestem przekonany, że wspólnie podejmiemy wiele ambitnych celów służących mieszkańcom Naszej Małej Ojczyzny – Gminy Kalwaria Zebrzydowska.

Dziękuje  również mojej najbliższej rodzinie, która w ostatnich tygodniach była dla mnie  ogromnym wsparciem, dziękuje również moim najbliższym współpracownikom.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kalwaria Zebrzydowska jeszcze  raz dziękuje za otrzymane od Was poparcie  wyrażone  w  wyborach, dziękuje również za każde słowo wparcia i sympatii wyrażone w czasie ostatnich spotkań z Wami.

Zapewniam, Was że, dołożę wszelkich starań, aby  skutecznie zrealizować deklarowane przedsięwzięcia. Chcę podkreślić, że jest to nasz wspólny program, tym bardziej zależy mi na tym, by został zrealizowany. Nie zawiodę Was!

 

Za wszelką dotychczasową 

życzliwość i zaufanie dziękuję! 

Augustyn Ormanty