Wraz z nadejściem wiosny Powiat Wadowicki ruszył z remontem na drogach powiatowych. Na pierwszy ogień poszedł odcinek drogi w Przytkowicach i Sosnowicach, położono łącznie ponad kilometr nowego asfaltu.

W Przytkowicach wyremontowano 450 metrów nawierzchni od skrzyżowania z drogą gminną „Ludka Dział” w stronę dawnego boiska piłkarskiego Przytkowic, z kolei w Sosnowicach 610 metrów od granicy z Paszkówką w stronę Wielkich Dróg.

Dodajmy, że wyżej wymienione odcinki dróg to dopiero początek wielkich remontów drogowych, jakie Powiat Wadowicki zamierza przeprowadzić w tym roku

To będzie kolejny dobry rok na drogach, prawdopodobnie jeszcze lepszy, niż dwa poprzednie, bardzo udane lata – zapowiada starosta wadowicki Bartosz Kaliński

 

  • Przytkowianin

    a co z drogą Przytkowice -> Leńcze? Tam to chyba musi spaść bomba żeby ktoś zajął się sprawą. Idzie koło urwać, 30km/h max, jedną stroną droga węższa o 1m bo dziury takie że wręcz się pobocze zrobiło. Droga łatana odkąd żyję na świecie (nie, nie mam 10 , ani 20 lat). Remontują drogi które są w lepszym stanie a tam chyba faktycznie potrzeba wybuchu, żeby ktoś zauważył „ubytki w nawierzchni”.