Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej zaprasza na promocję książki Joanny Szarańskiej „I że ci nie odpuszczę” w dniu 20 czerwca o godz. 16:30 w lokalu Biblioteki Publicznej, al. Jana Pawła II 24.

 

Joanna Szarańska urodziła się w 1982 r. w Wadowicach, blogerka i copywriterka. Prywatnie żona i mama, aktualnie mieszka w Przytkowicach. Od zawsze z nosem w książce.

W lutym 2016 zadebiutowała komedią kryminalno-romantyczną „I że ci nie odpuszczę” stanowiącą pierwszą odsłonę cyklu „Kalina w malinach”.

To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Kaliny. Długa, biała suknia, ukochany mężczyzna u boku i uroczyste słowa „I nie opuszczę cię aż do śmierci”. Piękny sen pryska, kiedy przed ołtarzem okazuje się, że pan młody wkrótce zostanie tatusiem… dziecka innej kobiety. Kalina, mimo niespodzianki, postanawia wykorzystać jedyny prezent ślubny, jaki otrzymuje po przerwanej ceremonii – voucher do spa w zabytkowym dworku. Uzbrojona w walizkę fatałaszków i powieść o Bridget Jones wyrusza, by zakosztować luksusów i wyleczyć złamane serce…

Niedoszła panna młoda trafia do niezwykłego miejsca, gdzie brakuje wanny z hydromasażem i drogich kosmetyków, zaś urodę poprawia się kozim twarożkiem i kąpielami w mleku. Niespodziewany splot okoliczności sprawia, że Kalina pojawia się w dworku w zupełnie innym charakterze niż planowała, a to dopiero początek niespodzianek… – przeczytamy we wstępie do książki 

 

Promocja książki „ I że ci nie odpuszczę” – Biblioteka Publiczna im. Stanisława Wyspiańskiego w Kalwarii Zebrzydowskiej

 

20 czerwca o godz. 1630