Wydział Ruchu Drogowego z KPP w Wadowicach przeprowadził akcję ”Alkohol i Narkotyki”. Podczas tej  akcji przebadano ponad 2498  kierujących  u 5 z nich  stwierdzono stan nietrzeźwości

Jest to kolejna okazja do tego, by choć na chwilę zastanowić się nad tym zagadnieniem, które dotyczy wszystkich użytkowników dróg.

 W piątek 5 lutego funkcjonariusze Wydział Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach przeprowadzili na terenie powiatu  akcję” Alkohol i Narkotyki”.

Akcja ta miała na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, skierowana była przede wszystkim wobec kierujących pod wpływem różnych środków odurzających alkoholu, narkotyków, itp., celem wyeliminowania ich z ruchu drogowego i uświadomienia kierowcom, że ich trzeźwość jest jednym z najważniejszych  z elementów bezpieczeństwa na drodze dla nich i dla innych użytkowników – informuje Wadowicka Policja

Podczas tej  akcji przebadano ponad 2498  kierujących  u 5 z nich  stwierdzono stan nietrzeźwości.

Kierującym zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami i do Sądu Rejonowego w Wadowicach zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

{KPP Wadowice}