W Barwałdzie Górnym przy Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły powstała Sala Gimnastyczna,  dokonano odbioru technicznego. Uroczyste otwarcie zaplanowane zostało na 31 października.

Nowy obiekt sportowy w  Barwałdzie Górnym tworzy Sala Gimnastyczna o wym. wewnętrznych 24 m x 14 m, która  została  połączona ze szkołą łącznikiem, znajdują się niej szatnie i wyposażona w sprzęt siłownia.

Całość prac wyniosła 2 mln 760 tys. zł, na realizację tej inwestycji Gmina  Kalwaria Zebrzydowska pozyskała 1 mln 272 tys. zł dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ustalenia i projekt obejmujący budowę nowej Sali gimnastycznej prowadzone były przez Urząd Miasta w Kalwarii Zebrzydowskiej przy ścisłej współpracy z radnym Tadeuszem Wilkiem, sołtysem Jolantą Oleksy i dyrekcją szkoły. Dzięki dobrej współpracy udało się stworzyć obiekt sportowy, o jaki zabiegała lokalna społeczność.

W odbiorze prac uczestniczyli: Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty, radny Rady Miejskiej Tadeusz Wilk, sołtys Barwałdu Górnego Jolanta Oleksy, Dyrektor Szkoły Jolanta Noworolnik, wykonawca, inspektor nadzoru, pracownicy Urzędu Miasta  Kalwarii Zebrzydowskiej.

 

 • muki

  Zakonczyly sie rozrywki i tym kto w jakiej lidze wystepuje,to taka druzyne ma.Obcymi zawodnikami robi sie czwarta i piata lige,a swoimi zawodnikami to gra sie tylko w A ,B i C klasie.Wysoki poziom w powiecie maja Ryczow i Beskid.Prawdopodobnie Przytkowice wejda z A klasy.Nie idzie Sosnowiance,ponadto bardzo slabe druzyny posiadaja Iskra Klecza i Wysoka,bo wystawili sama mlodziez i brakuje doswiadczenia.Moze Chocznia zawalczy w B klasie o awans.

 • MKS

  Niwa Nowa Wieś – MKS Kalwarianka 3-3 (0-2)

 • MKS

  MKS Kalwarianka – Arka Babice 3-1 (0-0) skrót na fb MKS

 • MKS

  19 pażdziernika o godzinie 15 MKS Kalwarianka – Arka Babice

 • MKS

  MLM MKS Kalwarianka – Unia Tarnów poniedziałek 16