Właściciele firmy Stolmet organizują spotkanie które zapowiada się bardzo ciekawie. Organizatorzy chcą nie tylko budować relacje z kontrahentami, ale chcą też wesprzeć lokalne szkoły.

Przygotowano sporo atrakcji, będzie mecz Stolmet – Kontrahenci poprzedzony meczami dzieci ze Szkół Podstawowych  z Brodów i Kalwarii Zebrzydowskiej, Przytkowic i Leńcz.  Całą imprezę poprowadzi Marcin Daniec.

Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie idea promocji rozwoju sportu wśród dzieci i młodzieży z gminnych szkół wspierana przez firmę Stolmet i zaproszonego przez nich Marcina Dańca.

Imprezę zaplanowano na 19 czerwca na stadionie Kalwarianki najpierw rozegrane zostaną  mecze trampkarzy szkół gminnych o puchar Stolmetu. Mecz finałowy odbędzie się 21 czerwca podczas pikniku rodzinnego w ZS nr 2 Brodach, tam też odbędzie się uroczyste wręczenie pucharu Stolmet.

Na zakończenie dnia rozegrany będzie mecz towarzyski Stomet- Kontahenci komentowany właśnie przez Marcina Dańca.

Zapewne będzie bardzo wesoło i dowcipnie, rozgrywki dzieci to tak naprawdę przedsmak prawdziwych emocji i jeszcze większej zabawy.

Firma Stolmet postanowiła nie tylko promować własną markę, ale też chce przez to wydarzenie wesprzeć lokalne szkoły w zakresie dofinansowania sportu. Przygotowano już specjalne cegiełki, a całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany do szkół biorących udział w tym projekcie – informują właściciele firmy Stolmet

Wejście na imprezę będzie za okazaniem cegiełki o wartości 10 zł lub bilet na występ Marcina Dańca, bilety i cegiełki biorą udział w losowaniu nagród przed meczem STOLMET- Kontrahenci.

Jak informują pomysłodawcy całego przedsięwzięcia z firmy Stolmet impreza ma charakter marketingowy jej celem jest promocja produktów firm: GTV, Polcemic, Nomet oraz Stolmet, ale nie tylko bowiem będzie wsparcie dla gminnych szkół.

Gdyby komuś było mało atrakcji z udziałem Marcina Dańca, będzie miał okazję na kolejną dawkę dobrego humoru w Auli CKSiT na godz.   zaplanowano występ Marcina Dańca, bilety do nabycia w CKSiT – cena  50 zł.

 

Wielki mecz – 19 czerwca (piątek)

 

15:00 – mecze reprezentacji Szkół Podstawowych Gminy Kalwaria Zebrzydowska

17:00 – towarzyski mecz STOLMET – Kontrahenci

18:10 – Losowanie  nagród i wręczenie pucharów

19:00 – występ artystyczny Marcina Dańca na Sali Widowiskowej CKSiT ul . Broniewskiego (bilet o 50 zł uprawnia do wejścia na imprezę)