Stolmet pokazał jak połączyć dobre z pożytecznym

To było udane święto firmy Stolmet, połączone z pomocą dla szkół i promocją lokalnej przedsiębiorczości. Największą gwiazdą okazał się Marcin Daniec ale tego można było się spodziewać.

Do Kalwarii przyjechali kontrahenci firmy Stolmet, by dowiedzieć się o nowościach w branży meblowej i wymienić się swoim doświadczeniem przygotowano dla nich stosika firmowe.

W tym dniu Stolmet pomyślał też o najmłodszych i pomocy dla szkół z terenu gminy Kalwaria Zebrzydowska, zorganizowano turniej piłki nożnej o puchar Stolmetu do którego zaproszono uczniów ze szkół podstawowych z Kalwarii Zebrzydowskiej, Brodów, Przytkowic i Leńcz.

Stolmet przygotował cegiełki poprzez ich zakup można było wesprzeć szkoły, a całkowity dochód z ich sprzedaży trafił do samorządów szkolnych, zastosowano prostą zasadę każda że szkół otrzymała przygotowane przez organizatorów cegiełki, tylko to od zaradności zależało o jaką kwotę szkoły się wzbogacą. Dodatkowo wśród wszystkich którzy zakupili cegiełki rozlosowano nagrody.

Największą atrakcja w tym dniu na stadionie Kalwarianki był Marcin Daniec, który przyjechał do Kalwarii na specjalne zaproszenie firmy Stolmet.

Marcin Daniec cieszy się u nas ogromną popularnością, gdy tylko pojawił się na stadionie rozdał setki autografów, każdy chciał mieć z nim pamiątkową fotografie, dzięki rodzinnej atmosferze jaka panowała w tym dniu, każdy miał swobodny dostęp do popularnego kabareciarza.

Punktem kulminacyjnym tego dnia był mecz komentowany przez nikogo innego jak przez Marcina Dańca, a spotkali się w nim Stolmet kontra kontrahenci Stolemtu. Mecz zakończył się remisem nie pomogły nawet rzuty karne. Spotkaniu na boisku towarzyszyła przyjacielska atmosfera, ale też nie brakowało ciekawych akcji.

Na zakończenie Marcin Daniec wystąpił w Sali CKSiT i tam dopiero dał popis swoich umiejętności, a publiczność doczekała się bisów, widać było że w tym dniu Marcin Danic doskonale się też bawi.

Już w niedzielę na boisku w Brodach rozegrano mecz finałowy o Puchar Stolemtu, najlepsi okazali się chłopcy z Przytkowic otrzymali imponujący puchar i medale.

Właściciele firmy Stolmet udowodnili tym samym, że można połączyć miłe z pożytecznym czyli budować dobre relację z kontrahentami promując swoja markę i pomagać w tym przypadku lokalnym szkołom.