Let's GO!

Właśnie rozpoczął się nowy rok szkolny 2015/2016. To najlepszy moment, aby podjąć wyzwania, które niejednemu z nas zajmowały myśli od dłuższego czasu, a których jak dotąd nie udało się zrealizować. Szkoła językowa Let’s GO! oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Szkoła językowa Let’s GO! została założona w  2004 roku w Kalwarii Zebrzydowskiej oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno grupowe i indywidualne oraz korepetycje.

Jeden język, zwłaszcza angielski, znacznie podnosi naszą atrakcyjność na rynku pracy, a znajomość dwóch języków obcych stawia nas już w bardzo komfortowej sytuacji. Ponadto umiejętność posługiwania się językami obcymi otwiera nowe możliwości poznawania świata i ułatwia zrozumienie innych kultur.

Choć w Let’s GO mogą uczyć się dzieci już w wieku 4 lat, na naukę języka nigdy nie jest za późno i bardzo dobrze przekłada się tutaj zasada „lepiej późno niż wcale”.

Zajęcia w Let’s GO! prowadzone są metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia kładzie olbrzymi nacisk na mówienie, którego bardzo brakuje na zajęciach językowych w szkołach publicznych. Prawie cała lekcja to praca ustna z lektorem, polegająca na kontrolowanym dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. W ten sposób nowy materiał jest ćwiczony zarówno w praktyce jak i w odpowiednim kontekście. Najlepszym sposobem nauki języka jest po prostu mówienie nim – mówią lektorzy z Let’s GO

Słuchacze przez całą lekcję biorą aktywny udział w zajęciach, odpowiadając na pytania nauczyciela w pełnej formie tak, aby wydłużyć swój czas mówienia oraz ćwiczyć jak najwięcej słów i struktur gramatycznych.

Tajemnicą sukcesu w uczeniu się języka obcego są powtórki materiału. Nauka języka polega głównie na wykształceniu szybkich odruchów, podobnie jak jazda samochodem, albo gra na fortepianie – a takie odruchy można wykształcić jedynie przez częste powtórki.

Ze względu na swoją intensywność, na zajęciach dla dzieci wykorzystywane są gry i zabawy, podczas których najmłodsi poznają język w naturalny sposób.

Dzieci i młodzież mają do dyspozycji specjalną salę multimedialną, w której mogą przeżyć swoją przygodę z angielskim korzystając podczas nauki z interaktywnych ćwiczeń, fragmentów ulubionych filmów i kreskówek.

Świetnie przygotowani, doświadczeni lektorzy oferują lekcje w przyjaznej atmosferze oraz gwarantują pełne zaangażowanie.

 

Let’s GO! – KOREPETYCJE, KURSY, TŁUMACZENIA

Kalwaria Zebrzydowska, Rynek 4, I Piętro

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU: http://www.facebook.com/letsgo8

CZYNNE PN.-PT. 9.00 – 19.00 , SOB. tel. 501 255 662

{Artykuł sponsorowany}