praca5

Ponad 1400 ofert pracy przygotowanych przez 53 wystawców mogli przejrzeć bezrobotni biorący udział w Powiatowych Targach Pracy, zorganizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach 12 czerwca 2015 r. w Zespole Szkół Publicznych Nr 1 w Wadowicach.
Otwierający spotkanie Wicestarosta Andrzej Górecki podkreślił, że Targi Pracy są ważną inicjatywą zwiększającą szanse na znalezienie pracy.
Dziękując pracodawcom za wzięcie udziału w Targach, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Wadowicach Małgorzata Chowaniec podkreśliła, że dobry pracownik to najcenniejszy element dla każdej organizacji.

Już chwilę po otwarciu targów stoiska były oblegane przez osoby poszukujące pracy, a doradcy i pośrednicy udzielali wielu informacji i umawiali się na rozmowy w sprawie pracy.

W Targach wzięli udział przedstawiciele firm i organizacji nie tylko z powiatu wadowickiego, ale również z powiatów ościennych.
Uczestnicy Targów mogli również skorzystać z bezpłatnych porad prawnych, wziąć udział w warsztatach dla poszukujących pracy oraz dla prowadzących firmy. Chętni mogli dowiedzieć się, jak otworzyć własną działalność gospodarczą. Odbyły się również konsultacje dla niepełnosprawnych oraz dla pracodawców zatrudniających takie osoby w swoich przedsiębiorcach.
Targi odbyły się pod honorowym patronatem Starosty Wadowickiego Bartosza Kalińskiego.

{powiat.wadowice.pl}