Już w najbliższą sobotę warto wybrać się do lanckorońskiej Verony na klimatyczny koncert zespołu The Bats!  „Nietoperze” to nietypowe trio, które łączy muzykę rockową, popową, bluesową

Do tego jeszcze  znakomity głos Rafała Zalasa, gitarę akustyczną Michała Racułta i elektroniczne instrumenty perkusyjne Tomasza Paśko. Wszystko grane „na żywo”, dynamicznie i tanecznie.

Rafał Gość Zalas – od 20 lat na krakowskiej scenie muzycznej ,utalentowany charyzmatyczny wokalista a także gitarzysta założyciel formacji Najemnicy . Współpracował z takimi muzykami jak Grzesiek Schneider (Dżem,Gienek Loska Band),Grzesiek Gryboś(Soul Finger), oraz z Robertem Pieculewiczem w formacji Moonwalker a także z zespołami Goście Goście , Czerwoni Jak Cegła , Blues Drive.

Michał Magister Racułt to znakomity gitarzysta współpracujący z Patrycją Markowską jak również z licznymi formacjami krakowskiej sceny muzycznej (Freshback , NajemnicY , Rock&Walk, Kamil Kubas,Detox).

Tomasz Tomala Paśko – Perkusista, inżynier dźwięku, DJ. Współpracował m.in z wokalistą Liam Mc Murray, zespołem Millenium, Mindfields, Sting Tribiute Band oraz Grupą Rafała Kmity, studiem nagrań i wydawnictwem Lynx Music.

Restauratorzy nie zwalniają tempa i po raz kolejny zapewniają dawkę dobrej rozrywki w naszym regionie. Do tej pory zorganizowali w swojej ponad 4-letniej działalności ponad 120 koncertów.

Koncert The Bats

Restauracja Verona w Lanckoronie Start: 20:00

Wstęp wolny Rezerwacje: 33/876-35-17