Kalwaryjski  Klub Seido Juku Karate, który z każdych większych zawodów przywozi sporo medali, któremu mocno kibicujemy ogłasza nabór do klubu, zapraszają chętnych w każdym wieku, klub prowadzi bowiem trzy grupy wiekowe.

Systematyczne treningi prowadzone przez świetnie wyszkolonych instruktorów autoryzowanych przez Mistrza Kaicho Tadashi Nakamurę – twórcę założeń filozoficznych Seido, liczne zgrupowania, zawody sportowe i obozy to ogromna frajda dla wszystkich ćwiczących. Seido to wspaniała przygoda i doskonały sposób na wszechstronny rozwój.

Od kilku lat w Kalwaryjskim  Klubie Seido Juku Karate trenuje coraz więcej osób dorosłych najczęściej rodziców naszych uczniów. Treningi dostosowane są do wieku i możliwości fizycznych tej grupy, obecnie w klubie trenuje ponad 60 osób.

Warto zaznaczyć, że Kalwaryjski Klub Seido Karate ostatnio zyskał cztery nowe czarne pasy, w sumie w klubie już 10 osób może się nimi poszczycić. W klubie nie ukrywają swej radości ponieważ to też czarne pasy są siłą klubu.

Promocja na 1 Dan – stopień mistrzowski, była uwieńczeniem wieloletniej pracy naszych karateków, by dojść do tego poziomu większość z nich trenuje od 10 lat.

Egzamin trwał miesiąc czasu, a finałem promocji była wizyta Kaicho T. Nakamury podczas której promowani przechodzili ostatni test egzaminu na 1 Dan.

Karatecy zapraszają na zebranie organizacyjne 05.09.2015 (poniedziałek) godz.18.00 w Zespole Zespół Szkół nr 1, ul. Mickiewicza 14 w Kalwarii Zebrzydowskiej

Chętnych zapraszają również na treningi – wtedy też będzie się można zapisać do klubu – poniedziałek i środę od godz. 17.00 do 21.00.

Klub zapewnia 16 tematycznych treningów w ciągu miesiąca dla osób dorosłych. Treningi są dostosowane do własnych możliwości i stopnia zaawansowania.  Osoby początkujące trenują w osobnej grupie. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnej macie.

Dodatkowe informacje można uzyskać tel.  602 297 863  lub na www.seido-kalwaria.ovh.org

 

 


Ale co to jest Seido ? Osobom postronnym, karate zwykle kojarzy się z brutalnością. Panuje powszechna opinia, że treningom karate mogą podołać głównie osoby posiadające już wysoki poziom usportowienia a więc, że jest to trening dla nielicznych.

SEIDO jest inne. Seido to wyjątkowy i niepowtarzalny styl, który przeczy obiegowym opiniom. SEIDO to Karate dla każdego.