Trwają poszukiwania mieszkanki Lanckorony Gabrieli Zaręba. Wyszła z domu z Lanckoronie w nocy 28 na 29 września między godz. 23 a 2 w nocy.

Gabriela Zaręba zaginęła w nocy 28 z 29.09.15 między godz. 23 a 2 w nocy. Wyszła z domu w Lanckoronie w nocy. Nie wiadomo w którą stronę się udała więc każda informacja będzie pomocna.  Prawdopodobnie nie wyruszyła nigdzie poza tereny bliskie domu (okoliczne wioski) – o pomoc prosi rodzina zaginionej.

Rodzina prosi o pomoc w akcję poszukiwawczą włączyli się już strażacy ochotnicy z miejscowych jednostek.

Policja informuje, że Kobieta ma 39 lat, wzrost 160 cm, włosy czarne krótkie proste do szyi, twarz owalną, oczy koloru brązowego, budowę ciała „otyła”.

Była ubrana w dres, a dokładniej czarne spodnie, bluzę polarową koloru beżowego, czerwoną kurtkę, buty sportowe adidas koloru jasno-białego.

Policjanci poszukują zaginionej jednakże zwracamy się również z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Gabrielę Zaręba lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej po numer 33 876 66 07 lub też na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997,112 –  apel Policji