10 kwietnia w niedzielę zorganizowany zostanie II Turniej Charytatywny piłki halowej Gramy dla Julki. Tym razem zagramy w dniu urodzin Julki. Poprzedni Turniej zakończył się sukcesem, dlatego też postawiono, że w tym roku także się odbędzie.

Poprzedni Turniej Charytatywny Gramy dla Julki imponował swoim rozmachem, udało się zebrać dla Julki dokładnie 9.457,71 zł.

UWAGA. Na chwile obecną zamykamy przyjmowanie zgłoszeń. W najbliższym czasie poinformujemy o rozpisce dokładnych godzinach itp.

Uzyskane wsparcie tak z wpisowego jak i z przeprowadzonych zbiórek środków i licytacji  zostanie przekazane w całości  dla Naszej małej BOHATERKI!

Julia Dryndos pochodzi z Zebrzydowic, cierpi na zespół Westa, ma 8 lat i wymaga codziennej rehabilitacji cierpi na różnego typu schorzenia, bez rehabilitacji Julia nie ma szans na funkcjonowanie. Koszty rehabilitacji i leczenia są spore, mama Julii chce zapewnić córce codzienną rehabilitację a my poprzez organizację Turnieju Charytatywnego chcemy ją wspomóc.

Organizatorami Turnieju jest Stowarzyszenie GPS, Fundacja Pomóc Więcej , Darek ( SKWK ) i portal Nasza Kalwaria.

 

Turniej jaki zorganizowano rok temu  spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Ilość drużyn, kibiców ludzi dobrego serca chętnych wesprzeć ideę przyświecającą temu turniejowi przerosła oczekiwania, organizatorzy postanowili by Turniej zorganizować i w tym roku.

W tym Charytatywnym Turnieju najważniejszy  jest  sam udział, już w ten sposób będzie można wesprzeć Julkę. Liczymy na wasze wparcie. Dla drużyn które wezmą udział przewidziane puchary, dyplomy.

Jednak sam Turniej to nie wszystko organizatorzy przygotowują aukcje zostaną ona zorganizowane w czasie trwania Turnieju, licytowane będą oficjalne pamiątki klubowe i inne ofiarowane przez sportowców i darczyńców przedmioty.

Podobnie jak przed rokiem zostanie zorganizowany Słodki Kącik, będzie też malowanie twarzy dla najmłodszych i inne atrakcje.

Turniejowi towarzyszyć będzie Dzień Dawcy Szpiku. Podczas tej akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą bezpłatnie zarejestrować się w naszej bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwilę, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

Cały dochód z Turnieju jak i przeprowadzonej aukcji zostanie przekazany dla Naszej małej BOHATERKI. Bohaterką i zwyciężczynią całych zmagań dzięki naszej POMOCY zostanie chora na zespół Westa Julka Dryndos.

Już dziś zapraszamy do udziału w tym Turnieju jako zawodnicy czy też kibice, podobnie jak przed rokiem będziemy was na bieżąco informować o tym co przygotowaliśmy na Turniej Charytatywny Gramy dla Julki w dniu jej urodzin

Tutaj wydarzenie na FB II turniej piłki halowej : GRAMY DLA JULKI  weź udział i śledz je na bieżąco

Podobnie jak w poprzednim roku zachęcamy do przyłączenia się do akcji – jeżeli chcesz coś przekazać na aukcje prosimy o kontakt, jeżeli w inny sposób chcesz wesprzeć akcję pomocy skontaktuj się z nami – gramydlajulki2@gmail.com

Tak było rok temu

Julka wygrywa Wielki Turniej Piłkarski