Jak co roku tak i w tym Urodzeni Wiślacy organizują Wiślackie Mikołajki. Tym razem chcą obdarować dzieciaki z Dom Samotnej Matki w Wadowicach i rodziny potrzebujące z naszych okolic.

Ta grupa kibiców jest znana nie tylko z tego, że jest wierna Wiśle Kraków i Białą Gwiazdę ma głęboko w sercu ale też z tego, że angażuje się w akcje charytatywne.

Jedna z takich akcji to Urodzeni Wiślacy w roli Świętych Mikołajów, do której właśnie się przygotowują. Warto przypomnieć, że w tym roku włączyli się w organizację Charytatywnego Turnieju Halowego, który zakończył się dużym sukcesem. Na rzecz Dominiki udało się zebrać ponad 18 tys. zł

Duży sukces akcji charytatywnej „Gramy dla Dominiki” … zebrano 18 tys. 290 zł 97 gr

To kolejna ich akcja, rok temu też wcieli się w Świętych Mikołajów, udało im się zebrać wcześniej pokaźną liczbę słodyczy, które trafiły do dzieci.

Jak co roku robimy Mikołajki jako grupa Urodzeni Wiślacy tego roku zbieramy słodycze ,środki czystości, pampersy ,żywność długo terminową, zabawki. Zbiórka potrwa do 10 grudnia liczymy na was jak zawsze – mówią  organizatorzy i dodają W tym roku przyłączyły się do nas szkoły podstawowe w Stroniu, Zakrzowie i Kalwarii Zebrzydowskiej,  dziękujemy im bardzo. Zapraszamy również osoby prywatne do włączenia się do naszej akcji Kontakt z nami na e-mail gosia0703@interia.eu

W zeszłym roku udało się zebrać rekordową liczbę słodyczy, obdarowali potrzebujące dzieciaki i jak mówią i dzięki nam wszystkim na ich buziach pojawił się uśmiech.

 

 • MKS

  MKS Kalwarianka ma średnią pierwszej jedenastki 21,2 ! dlatego każdy przeciwnik jest do ogrania

 • zes

  Po ostatnich meczach odniosłem wrażenie, że każdy zespół jest dla Kalwarianki wymagającym rywalem. A skoro gorzej już być nie może, to znaczy, że będzie tylko lepiej. Fajnie, że są jakieś plany, w końcu miejsce 8-11 dla tych chłopaków powinno być osiągalne.

 • MKS

  Po wywalczeniu awansu do Małopolskiej Ligi Młodzika rocznik 2006 MKS Kalwarianki zagra w niedzielę od rana 2 grudnia eliminacje halowe . Zapraszamy !

 • MKS

  MKS Kalwarianka przed sezonem zagra 8 sparingów z wymagającymi rywalami aby świetnie przygotować się do sezonu pod wodzą Marcina Pasionka

 • MKS

  MKS Kalwarianka w wyniki historycznego awansu do Małopolskiej Lidze Młodzika zagra wraz ; Cracovia Kraków , Wisła Kraków , AS Progres , Sandecja Nowy Sącz , Termalica Bruk Bet Nieciecza , Krakus Nowa Huta , Pcimianka Pcim. Start rozgrywek 16 marca