Wadowickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza młodzież ponadgimnazjalną i osoby dorosłe na eliminacje powiatowe 19 lutego 2016 r. do 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Gościem OKR będzie legendarny zespół Voo Voo.

Gościem specjalnym podsumowującym eliminacje powiatowe do 61. OKR będzie Voo Voo –  jeden z najorginalniejszych zespółów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, łączy rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.

Sam konkurs jest równocześnie kwalifikacją do etapu rejonowego i przeprowadzony będzie w formie 4 turniejów:  turniej recytatorski, turniej poezji śpiewanej, turniej teatrów jednego aktora i turniej „wywiedzione ze słowa”.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 9 lutego 2016 roku w sekretariacie. Szczegółowy program prezentacji dostępny będzie na stronie internetowej: www.wck.wadowice.pl.

Ogłoszenie wyników oraz prezentacje wybranych laureatów odbęda się w dniu konkursu o godzinie 19:00. Wstęp na prezentacje konkursowe jest wolny.

Bilety na koncet Voo Voo, który odbędzie się po ogłoszeniu wyników 19 lutego sprzedawane są w sekretariacie WCK oraz na stronie internetowej w cenie: 30 zł – przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu.

Regulamin wraz z kartami zgłoszeń dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl