wc-pc

5 listopada w Wadowickim Centrum Kultury o 19:00 po raz kolejny wystąpi Wojciech Cejrowski w najnowszym stand-up „Wolna Amerykanka”. Są jeszcze ostatnie bilety!

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny.

Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie – opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Wojciech Cejrowski w Wadowicach wystąpi z nowym programem „Wolna Ameryka”. Występ odbędzie się w Wadowickim Centrum Kultury w Wadowicach, ul.Teatralna 1 5 listopada – czwartek o godz. 19:00.

 

Verona zaprasza  na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z dziennikarzem i podróżnikiem, będą opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami, będzie też możliwość zakupu książek Wojciecha Cejrowskiego w promocyjnej cenie, autografy i wspólne zdjęcia do ostatniego uczestnika spotkania.

Przypomnijmy, że Verona zorganizowała występ Cejrowskiemu w Wadowicach w ubiegłym roku oraz w maju bieżącego roku w Andrychowie. W obu przypadkach zabrakło wolnych miejsc.

Warto również przypomnieć, że do tej pory Verona zorganizowała już ponad 50 koncertów a w nich między innymi: Happysad, Jacek Dewódzki, Robert Kasprzycki, Piotr Bałtroczyk, Piotr Rogucki, Janusz Panasewicz, Andrzej Grabowski, CeZik & KlejNuty, Marcin Daniec, Alergen, Dzień Dobry, Riffertone, Julia Miesiączek, a ostatnio na zaproszenie Verony przyjęli Edyta Geppert i Cezary Pazura.

To już nasz 13 wspólny występ z Wojciechem Cejrowskim. W tym roku zorganizowaliśmy ponad 20 dużych koncertów a od początku restauracji łącznie ponad 50 występów – mówi Paweł Cora właściciel Verony

WOLNE BILETY – można zakupić tutaj – Wojciech Cejrowski w Wadowicach

 

cejrowski-15