Poseł Józef Brynkus z Kukz’15  w poniedziałek 9 maja organizuje w Kalwarii Zebrzydowskiej w Hotelu Tatarski  spotkanie z mieszkańcami, ma ono dotyczyć spraw bieżących, które nurtują mieszkańców. Każdy też będzie mógł porozmawiać z posłem i zadać mu pytanie.

Moje sprawy są Waszymi, to nie był tylko chwyt marketingowy, postanowiłem być blisko ludzi i wsłuchiwać się w głos mieszkańców okręgu 12 (małopolska zachodnia) dlatego postanowiłem spotykać się, co pół roku we wszystkich powiatach, by poznać opinie wyborców – mówi poseł Józef Brynkus

Tylko w maju poseł Brynkus organizuje w czterech miejscowościach spotkania z mieszkańcami w Oświęcimiu, Wadowicach, Myślenicach i właśnie w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Warto przypomnieć, że w naszym okręgu wyborczym  PiS ma  5 posłów, dwóch ma PO a Kukiz’15 jednego i jest nim właśnie Józef Brynkus w ostatnich wyborach Józef Brynkus zdobył 8615 głosów.

Jednak to poseł z ruchu Kukiz’15  jest najbardziej aktywnym posłem w naszym okręgu, często spotyka się ze swoimi wyborcami, a w Sejmie systematycznie składa interpelacje dotyczące naszego regionu.

W styczniu poseł Józef Brynkus zorganizował  konferencję w sprawie budowy zbiornika w Świnnej Porębie, zaprosił do udziału w niej władze państwowe i samorządowe, parlamentarzystów, mieszkańców a także media.

W czasie spotkania będą też zbierane podpisy popierające plan  Kukiz’15  rozpisania referendum  w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców.  Ruch Kukiz’15 chce  zarządzenia referendum w sprawie przyjęcia przez Polskę uchodźców. Kiedy uda się je zebrać, trafią do prezydenta Andrzeja Dudy.

 

Spotkania z posłem Kukiz’15 dr hab. Józefem Brynkusem:

6 maja (piątek) – OŚWIĘCIM 19:00 – Restauracja EUROPA Oświęcim, ul. J. Śniadeckiego 20,

9 maja (poniedziałek) – KALWARIA ZEBRZYDOWSKA 18:00 – HOTEL TATARSCY, ul. Sądowa 11,

16 maja (poniedziałek) – WADOWICE 18:00 – Wadowicka Biblioteka Publiczna przy ul. Legionów 1

24 maja (wtorek) – MYŚLENICE 17:00 – Dom Katolicki przy ul. 3-go Maja 1A w Myślenicach

 

  • muzina

    Brynkus, Brynkusa, Brynkusowi,itd. Polska języka trudna języka.

  • polonista

    Józefem Brynkusem redaktorzyno! Nazwiska w języku polskim odmieniamy!