Szykuje się porcja dobrego mocnego grania, CKSiT zaprasza na Ferie na rokowo. O dobór zespołów zadbali Piotr „Kudłaty” Filipkowski i Rafał „Albin” Łęczyński. W dwie soboty ferii zagra łącznie 8 zespołów. Początek w sobotę 23 stycznia od godz. 14:00.

Będzie sporo koncertów lokalnych zespołów, ale to nie jedyne atrakcje jakie przygotowano podczas tegorocznych Ferii na rockowo, będą też warsztaty gitarowe, próba bicia rekordu na instrumentach, pokaz ratownictwa medycznego, krótko mówiąc będzie się działo.

W najbliższą sobotę warsztaty basowe poprowadzi Michał MAMUT Sarapata z zespołu HATBREAKERS.

Dobre mocne rockowe granie podzielono na dwie soboty ferii, pierwsza odsłona już 23 stycznia zagrają  SCRATCHPACK, OVER  AND OUT, SWEET MOLLY, NORTH WEST.

Scratchpack to rójka licealistów z Kalwarii Zebrzydowskiej wykonująca muzykę alternatywną. Inspiruje ich wiele gatunków muzyki. Ich brzmienie można określić jako mieszankę punk rocka ze stoner doomem i elementami groove metalu. Nie grają grunge’u.

Over And Out to młody zespół, który swoja muzyka chcą łączyć ludzi i pokolenia, pokazujący, ze muzyka rockowa nadal żyje.

Sweet Molly to zespół czterech osób tworzący muzykę z pogranicza lekkiego rocka i rocka alternatywnego. To będzie pierwszy koncert w tym roku.

Na zakończenie zagra North West dobrze znany zespół, który zagrał już kilka koncertów w okolicy Grają Alternative Rock i Post-Grunge od 2011 roku.

Wydarzenie na FB – Ferie na rockowo cz. I

{foto: Łukasz Suski}

  • Marcinek

    Cześć! 🙂 Czy dobrze rozumiem: koncert Sweet Molly rozpoczyna się o godz. 18, lecz ogólnie koncerty rozpoczynają się o godz. 14? 🙂