Policjanci z Kalwarii Zebrzydowskiej zatrzymali wandala, który swoim chuligańskim wybrykiem dokonał uszkodzenia samochodu, drzwi i balkonu w Kalwarii przy ulicy Konopnickiej, straty oszacowano w wysokości 5 tys. zł.

Jak informują Policjanci 30 stycznia 2016 r.  w godzinach nocnych dyżurny Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej został powiadomiony przez zgłaszającego, że przy ul. Konopnickiej dochodzą podejrzane hałasy.

Policjanci szybko dotarli na miejsce zdarzenia, gdzie na gorącym uczynku niszczenia cudzej rzeczy zatrzymali 33-letniego mieszkańca Kalwarii Zebrzydowskiej.

Mężczyzna  kopiąc i uderzając rękami po samochodzie marki Opel Asta spowodował zagięcia karoserii, rozbił szyby w drzwiach, urwał lusterka, jak również dokonał rozbicia szyby w drzwiach garażowych i balkonowych na terenie prywatnej posesji – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

W wyniku zaistniałego zdarzenia sprawca swoim chuligańskim zachowaniem spowodował  straty w wysokości 5 tys. zł.

Policjanci zebrali materiał dowodowy na podstawie, którego mężczyzna zostanie rozliczony karnie.

Jak dodają Policjanci teraz za chuligański wybryk grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności jak  również  do pokrycia wyrządzonych star

  • Kulawy

    Adventures of Lolo ?? 🙂