Wielki Mistrz Sztuk Walki w Kalwarii

To spore wyróżnienie i duży prestiż dla Kalwaryjskiego Klubu Seido Karate i Kalwarii Zebrzydowskiej. W miniony weekend gościł u nas Kaicho Tadashi Nakamura Prezydenta Światowej Organizacji Seido Karate, wielki mistrz poprowadził blok treningowy uczestniczyło w nim 200 karateków.

W dniach 22-24 gościliśmy w Polsce wielkiego mistrza sztuk walki Kaicho Tadashi Nakamura prezydenta światowej organizacji Seido Karate, a także bohatera narodowego Japonii.

Kaicho 24 maja maja poprowadził jeden z bloków treningowych międzynarodowego zgrupowania w Hali w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Wizyta Mistrza do Polski odbyła się na zaproszenie Polskiej Federacji Seido Karate z okazji jubileuszu 10-lecia Seido Karate w Polsce. Kaicho przyjął zaproszenie Kalwaryjskiego Klubu Seido karate do Kalwarii doceniając wkład i zaangażowanie w rozwój Seido Karate, jest to wielkie wyróżnienie dla naszego Klubu i miasta – mówi Sensei Roman Kruszecki Prezes Kalwaryjskiego Klubu Seido Karate i dodaje Miasto i pięknie ubrana hala sportowa, a także ciepłe przyjęcie zrobiła na naszych gościach wielkie wrażenie.

Wielki Mistrz został serdecznie powitany przez Sensei Romana Kruszeckiego Prezesa Kalwaryjskiego Klubu Seido oraz Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty, a Mistrz Kaicho podziękował ciepłe przyjęcie i wsparcie.

Gość z Japonii poprowadził też zgrupowanie, w którym uczestniczyło ponad 200 karateków z terenu całej Polski, a także goście z Anglii i Stanów Zjednoczonych.