Już jutro w sobotę 27 sierpnia na stadionie Kalwarianki zorganizowany zostanie Memoriał im Michała Sarapaty, w Kalwarii zagrają min. Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Progres Kraków, AP 21, Karol Wadowice, MKS Kalwarianka. Memoriał będzie się odbywał pod Patronatem Trenera Reprezentacji Polski Adama Nawałki.

Będzie to trzecia edycja Memoriału,  pomysłodawcy organizując Memoriał chcą  by pamięć o Michale trwała w pamięci kolejnych młodych zawodników.

W Memoriale wystąpią drużyny młodzieżowe rocznik 2005 i młodsi. Swoją obecność na turnieju potwierdziły drużyny : Wisły Kraków, Jagiellonia Białystok, GKS Tychy, Akademia Piłkarska 21 Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego, Akademia Sportu Progres Kraków Jerzego Dudka, PUKS Karol Wadowice, GKS Katowice  zagrają też młodzi z Kalwarianki.

Mecze odbywać się będą na stadionie Kalwarianki przy ul. Mickiewicza, przygotowane zostaną dwa boiska mniejsze.

Głównym organizatorem Memoriału im. Michała Sarapaty jest firma Domeno, która zaangażowała się w jego organizację i jak mówią nam właściciele będą dążyć do tego by Memoriał co roku był organizowany i co roku przyciągał drużyny nie tylko z polski ale i zagranicy.

Memoriał rozpoczyna się w sobotę 27 sierpnia o godz. 9:00 rozegranych zostanie 18 spotkań, mecze finałowe zaplanowano po godz. 15:00 a zakończenie ok godz. 17:00.  Jest wiec okazja by zobaczyć rywalizację młodych którzy już za kilka lat będą stanowić o sile seniorskiej piłki, to też okazja by wspomnieć Michała.

Memoriał będzie się odbywał pod Patronatem Trenera Reprezentacji Polski Adama Nawałki.

Współorganizatorem Memoriału jest: MKS Kalwarianka, CKSiT, PUKS Karol Wadowice, NaszaKalwaria.

Partnerami Memoriału są: Park Rozrywki Energylandia, Klub Energy 2000,Lincoln – Wadowice, Restauracja Verona, Studio Never Average .

Ambasadorem turnieju jest wielki Fan piłki nożnej – Legendarny Wokalista Zespołu Lady Pank – Janusz Panasewicz, na Memoriał zaprasza też Adam Kokoszka – piłkarz Śląska Wrocław.

Niespodzianką będzie pokaz samochodu retro – przedstawiony przez partnera spotkania „LINCOLN – WADOWICE”. Pojawią się też motocykliści z grupy „Zawsze Wolni” z Kalwarii wraz z przyjaciółmi.

Polub stronę – bądź na bieżąco – Memoriał Piłkarski im.Michała Sarapaty

 

 

 • pinto

  Derby wygrał Cedron Brody i to on rządzi.

 • kalwarianin

  Derby wasze, GMINA NASZA!

 • aras

  Co sie dzieje w Brodach jesli ma ktokolwiek jakies informacje w sprawie meczu niech opisze

 • muki

  Wiele wskazuje ze Wielkie Derby dzis jednak beda grane,no bo trudno znalezc inny termin.Wiec raczej mecz dzis bedzie Cedron z Kalwarianka najwazniejszy mecz sezonu warto przyjsc na mecz w Brodach godzina 15.Pogoda nie jest az taka straszna wbrew pozorom jak sie wydaje,ale wiadomo ze warunki do grania nie beda najlepsze i o przebiegu meczu moze decydowac jakis kiks czy nieprzewidziany koziol.Wieczorem przypominam mecz polskiej reprezentacji z dunczykami w polsacie godz 20-40 takze dzis emocje sportowe nie tylko w naszym powiecie,ale tez potem przed tv.

 • wikol

  Jest ten mecz dzis w Brodach?bo wybrac sie chciałbym.