W najbliższą niedzielę 8 stycznia o  godzinie 15:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim. Organizatorem spotkania jest Restauracja Pizzeria Verona z Lanckorony.

Wojciech Sumliński jest autorem książek takich jak min: „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”, „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” „Oficer”, „Pogorzelisko”, „Lobotomia 3.0”, „Czego nie powie MASA o polskiej mafii”

Najbardziej znana jego książka to „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” –  jak sam mówi „Odkryłem Bronisława Komorowskiego od takiej strony, od jakiej nie odkrył go nikt” 

W Lanckoronie autor opowie o swoich książkach oraz życiowym koszmarze jaki przeżył ujawniając prawdziwe dokumenty akt WSI.

Będzie można zakupić książki Wojciecha Sumlińskiego, otrzymać autograf oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, aby zarezerwować miejsce siedzące należy skontaktować się z Restauracją Verona pod nr tel: 33/8763517

Była punktualnie 6.00. Stanąłem pod drzwiami i usłyszałem: – Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, proszę otwierać. Początkowo było ich ośmiu. Poinformowali mnie, że jestem zatrzymany pod zarzutem ujawnienia Aneksu do Raportu Komisji Weryfikacyjnej WSI. Poprosili, bym nie utrudniał czynności. Nie utrudniałem. Poprosili, bym nie oddalał się od wskazanego funkcjonariusza. Nie oddalałem się. Absurdalność sytuacji mogłaby nawet być śmieszną, gdyby nie była groźną i tragiczną zarazem. Są sytuacje, w których człowiek zatraca poczucie rzeczywistości. To była jedna z takich sytuacji – pisze w swojej ostatniej książce Wojciech Sumliński

 Wojciech Sumliński (ur. 15 kwietnia 1969 w Warszawie) – polski dziennikarz, absolwent psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (wcześniej Akademia Teologii Katolickiej). Pracował w „Życiu”, „Gazecie Polskiej” i „Wprost”. Autor licznych reportaży i programów w TVP: „Oblicza prawdy” o działalności SB i magazynu śledczego „30 minut”. Autor książki „Teresa Trawa Robot” o tajnych operacjach specjalnych SB oraz autor scenariusza filmowego o śmierci ks. Popiełuszki napisanego dla Agencji Filmowej TVP. Obecnie współpracuje z Frondą, magazynem śledczym „Focus” oraz Polonią Christiana, pisze kolejne książki i jest redaktorem naczelnym Tygodnika Podlaskiego oraz zastępcą redaktora naczelnego ”Głosu Katolickiego”. Pracę zawodową rozpoczął w roku 1994r jako psycholog dziecięcy w przedszkolu integracyjnym na warszawskich Bielanach.