Z Kalwaria Summer Fest pożegnali wakacje

Młodzi z Kalwarii pożegnali wakacje na sportowo i muzyką w rytmach hip-hop, imprezę zakończył koncert Hubi Gie, Bizzi i Rasmentalism.

W ostatnich dwóch dniach bardzo dużo się działo na obiektach Kalwarianki gdzie odbywał się Kalwaria Summer Fest 2015, zorganizowano turniej piłki nożnej, siatkowej i koszykówki.

Sobotni dzień zakończyło Ekstremalne Kino Plenerowe wyświetlono filmy sportowe o kolarstwie zjazdowym.

Z Kalwaria Summer Fest pożegnali wakacjeTak naprawdę była to tylko rozgrzewka przed tym co zaplanowano na niedziele, ostatnia niedziela wakacji 2015 wszystkim zapewne podniosła poziom adrenaliny we krwi, a to za sprawą Mistrzostw Południowej Polski Pumptrak czyli FOX Just Pump It.

Na torze Pumptrack Kalwaria, rywalizowano w kilku kategoriach wiekowych o Mistrzostwo Polski Południowej w Pumptraku, wystartowało 85 uczestników z całego regionu, a silną grupę stanowili młodzi zawodnicy z Kalwaryjskiego klubu Born2Bike.

Amatorzy podniebnych akrobacji mogli też bezpiecznie polatać na rowerze i wylądować na flybag czyli wielkiej poduszce powietrznej, to była solidna dawna adrenaliny dla każdego.

Finałem dwudniowej imprezy był koncert w rytmie hip – hopu. Na scenie zaprezentowali się dobrze wszystkim znani Hubi Gie, Dj Hawaski , Bizzi czy Dj Flovcut.

Szczególnie występ Bizzi rozkręcił publikę, a ich wspólny występ z Hubi Gie w stylu freestyle zapewne na długo zapamięta publiczność zgromadzona pod sceną.

Z Kalwaria Summer Fest pożegnali wakacjeNa zakończenie wystąpił Rasmentalism, zespół którego fanom hip-hop przedstawiać specjalnie nie trzeba, zespół swój występ na Kalwaria Summer Fest podsumował krótko, że na takiej domówce jeszcze nie byli.

Warto też dodać, że podczas dwudniowej imprezy przeprowadzono akcję charytatywna na rzecz rodziny której jedna z lipcowych burz zabrała dach nad głową.

Impreza powstała z inicjatywy młodych ludzi skupionych wokół Klubu Sportowego Born 2 Bike oraz stowarzyszeniu Kalwaria Art. przy wsparciu CKSiT.