Sześcioro muzycznych zapaleńców których połączyła muzyczna pasja. Od ponad roku obecni na Kalwaryjskiej scenie muzycznej. Dziś proszą o głosy startują  w konkursie Skoda Auto Muzyka.

Grali m. in. na koncercie finałowym WOŚP 2016 oraz podczas Światowych Dni Młodzieży. Tworzą muzykę z pogranicza symfonicznego metalu, power metalu i muzyki filmowej.

Zespół powstał w sierpniu 2015 z inicjatywy obecnej basistki. Początkowo miał to być projekt „jednego utworu”. Dzięki zaangażowaniu ówczesnych muzyków zespół ukończył pracę nad nie jednym a trzema utworami.

W maju 2016 doszło do przetasowania w składzie. Shadowscapes już w nowym składzie rozpoczęli pracę nad następnym materiałem. Efekty tej pracy usłyszeć można na licznych koncertach m. in. w Krakowie, Wrocławiu, Gliwicach, Sosnowcu i oczywiście Kalwarii Zebrzydowskiej.

Startujemy w konkursie Skoda Auto Muzyka gdzie walczymy o miejsce na składance, teledysk i sesję zdjęciową. Ale żebyśmy mogli walczyć dalej potrzebne są Wasze głosy. – mówi Aga z Shadowscapes

 A co należy zrobić? Wystarczy kliknąć w link – TUTAJ – zalogować się a obok zespołu Shadowscapes kliknąć „Głosuj”.

Tak nie wiele. A na głosujących czekają nagrody samochód, słuchawki, głośniki bluetooth, gramofony, iPody